Блендер Smeg BLF01PBEU синій
Фото 4 |
Smeg BLF01PBEU |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smeg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smeg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Smeg BLF01PBEU синій
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smeg BLF01PBUK Blender dzbankowy w stylu retro lat 50 z ostrzami ze stali | 1 707 zł |
Smeg BLF01PBEU | 968 zł |
Blender kielichowy Smeg BLF03PBEU | 1 237 zł |
Blender kielichowy SMEG 50's Style BLF01PBEU 800 W | 1 199 zł |
Blender kielichowy SMEG BLF01PBEU pastelowy błękit | linia 50'S STYLE | 1 025 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Smeg BLF01PBEU
Ціни на Smeg BLF01PBEU |
---|---|---|---|---|
Smeg BLF01CREU бежевий | від 913 zł | 8 пропозицій | ||
Smeg BLF01WHEU білий | від 968 zł | 2 пропозиції | ||
Smeg BLF01PGEU зелений | від 968 zł | 6 пропозицій | ||
Smeg BLF01PKEU рожевий | від 857 zł | 3 пропозиції | ||
Smeg BLF01DGEU різнокольоровий | від 3 406 zł | 3 пропозиції | ||
Smeg BLF01PBEU синій | від 899 zł | 9 пропозицій | ||
Smeg BLF01SVEU сірий | від 909 zł | 5 пропозицій | ||
Smeg BLF01RDEU червоний | від 899 zł | 11 пропозицій | ||
Smeg BLF01BLEU чорний | від 968 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →