Блендер Smeg HBF22PBEU синій
Фото 15 |
Smeg HBF22PBEU |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smeg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smeg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Smeg HBF22PBEU синій
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smeg HBF22PBEU Stabmixer 50s Style pastellblau | 595 zł |
Zestaw blender ręczny Smeg 50's Style pastelowy błękit HBF22PBEU | 638 zł |
Blender ręczny z akcesoriami Smeg Pastelowy błękit (HBF22PBEU) --- OFICJAL | 769 zł |
Pastelowoniebieski blender SMEG niebieski,light | 849 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Blender ręczny z akcesoriami SMEG HBF22PBEU pastelowy | 692 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Smeg HBF22PBEU
Ціни на Smeg HBF22PBEU |
---|---|---|---|---|
Smeg HBF22CREU бежевий | від 638 zł | 6 пропозицій | ||
Smeg HBF22WHEU білий | від 638 zł | 1 пропозиція | ||
Smeg HBF22PBEU синій | від 595 zł | 8 пропозицій | ||
Smeg HBF22RDEU червоний | від 771 zł | 1 пропозиція | ||
Smeg HBF22BLEU чорний | від 638 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →