Блендер Smeg HBF22CREU бежевий
Фото 15 |
Smeg HBF22CREU |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smeg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smeg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Smeg HBF22CREU бежевий
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SMEG HBF22CREU blender ręczny plastikowy kremowy | 890 zł |
Zestaw blender ręczny Smeg 50's Style kremowy HBF22CREU | 638 zł |
Blender ręczny z akcesoriami SMEG HBF22CREU kremowy | linia 50'S STYL | 692 zł |
Blender ręczny z akcesoriami SMEG HBF22CREU kremowy | linia 50's STYL | 769 zł |
Blender SMEG HBF22CREU od ręki! Wysyłka w 24h! | 638 zł |
Blender SMEG HBF22CREU od ręki! Wysyłka w 24h! | 638 zł |
Модификації Smeg HBF22CREU
Ціни на Smeg HBF22CREU |
---|---|---|---|---|
Smeg HBF22CREU бежевий | від 638 zł | 6 пропозицій | ||
Smeg HBF22WHEU білий | від 638 zł | 1 пропозиція | ||
Smeg HBF22PBEU синій | від 595 zł | 8 пропозицій | ||
Smeg HBF22RDEU червоний | від 694 zł | 1 пропозиція | ||
Smeg HBF22BLEU чорний | від 638 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →