Блендер Philips Viva Collection HR2656/90 чорний
Фото 12 |
Philips Viva Collection HR2656/90 |
|
Технологія SpeedTouch дозволяє легко керувати потужністю блендера плавним натисканням кнопки
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Viva Collection HR2656/90 чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Blender ręczny Philips ProMix Viva Collection - Moc miksowania 800 W - Spe | 424 zł |
Philips Viva Collection Zoodler Philips blender ze spiralnym ostrzem HR265 | 459 zł |
Philips Viva Collection Blender ręczny ProMix HR2656/90R1 HR2656/90R1 | 322 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →