Блендер Tefal Quickchef HB65KD38 сірий
Tefal Quickchef HB65KD38 |
|
Потужний занурювальний блендер з досить тонкими можливостями для налаштування швидкості обертання насадки під кожен окремий тип оброблюваних продуктів. Модель представлена на ринку популярним французьким брендом Tefal і позиціонується в верхню частину середнього цінового діапазону. Потужність пристрою становить відмінні 1000 Вт, при цьому швидкість обертання робочої насадки регулюється в межах 20 передвстановлених режимів.
Додатково реалізовано турбо - і імпульсний режими, які дають змогу справлятися з найбільш складними, твердими чи в'язкими продуктами: перший дозволяє на деякий час збільшити інтенсивність роботи пристрою для того, щоб усунути дрібні нерівномірності у взбиваемом продукті; у другому пристрій працює з невеликими паузами, що підвищує ефективність обробки продуктів паралельно з цим знижуючи навантаження на двигун. В комплекті до блендеру йде мірний стакан і чаша для подрібнення, тому для роботи з ним вам не знадобиться додаткові ємності. До того ж виробник доклав три насадки: ніжка-блендер, віничок для збивання і два ножі подрібнювача. Таким чином користувачеві стає доступним широкий спектр різноманітних страв.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Купити Tefal Quickchef HB65KD38 сірий
Усі ціни 10 →Tefal Quickchef Blender Ręczny Stal Szlachetna Srebrny 1000 W HB65KD38 | 269 zł |
TEFAL Blender TEFAL HB65KD38 QuickChef Stalowy | 297 zł |
Blender ręczny TEFAL QUICKCHEF HB65KD38 | 299 zł |
Tefal HB65KD38 Quickchef 4w1 AGDM-BLE-TEF-003 | 255 zł |
Blender ręczny Tefal Quickchef HB65KD38 (1000W; kolor srebrny) | 302 zł |