Блендер Tefal Ultrablend boost BL985A31 нержавіюча сталь
Відео 4Фото 8 |
Tefal Ultrablend boost BL985A31 2020 рікпотужний |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Купити Tefal Ultrablend boost BL985A31 нержавіюча сталь
TEFAL Ultrablend Boost Vacuum BL985A31 | 1 499 zł |
Blender kielichowy w kolorze srebra High Speed Ultrablend Boost BL985A31 – | 2 190 zł |
Blender kielichowy TEFAL Ultrablend Boost Vacuum BL985A31 1300 W | 2 037 zł |
Флагманські функції
Представлений у 2020 році стаціонарний блендер BL 985A — флагман компанії Tefal. Окрім 1300-ватного мотора і ножового блоку з 6 лезами модель оснащена вакуумним насосом та нагрівачем. Ці компоненти дозволять змішувати/подрібнювати продукти у вакуумі, зводячи до мінімуму процеси окислення, а також піддавати страви термічній обробці (нагрівання).
Швидко освоїтися з функціями Tefal BL 985A допоможе досить інформативна сенсорна панель керування з дисплеєм та таймером автовимкнення.
Інтелектуальне виявлення
Інженери вирішили розділити робочі режими, призначені для готування холодних і гарячих сумішей. Тому модель отримала відразу дві чаші — пластикову на 1.75 літри і скляну (з жароміцного скла) на 1.44 літри, яка не боїться високих температур. А ще залежно від встановленого на базу глечика варіюється і перелік доступних функцій: автоматично змінюється колір панелі керування (синій або червоний) та набір іконок з програмами.
Також разом з блендером йде набір аксесуарів — щітка для чищення, штовхач, мірний стакан. А в основі корпуса є відсік для шнура.
Програми для холодних і гарячих продуктів
Для приготування гарячих страв передбачені наступні програми: суп, соус, пюре, компот, рослинне молоко (наприклад, з мигдалю). Крім того, користувач може взяти керування у власні руки і вручну задати час (від 5 до 90 хвилин) і температуру нагріву (від 40 до 100 °С), активізувати змішування з потрібною швидкістю (всього 9 рівнів) чи запустити імпульсний режим.
Працюючи з холодними інгредієнтами, можна швидко приготувати смузі, морозиво, горіхову пасту чи молочний коктейль, колоти лід. Цю п'ятірку доповнюють ще три функції: вакуум (протягом 70 секунд виконується відкачування повітря), змішування з користувацькими налаштуваннями та очищення.
Tefal BL 985A — універсальний кухонний помічник, який може стати у пригоді різним категоріям людей: прихильникам здорового харчування, спортсменам, молодим батькам, великим сім'ям.