Блендер Zwilling Enfinigy 53000-000-0 сріблястий
Фото 11 |
Zwilling Enfinigy 53000-000-0 сріблястий чорний |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zwilling 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zwilling.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zwilling Enfinigy 53000-000-0 сріблястий
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Blender kielichowy ZWILLING Enfinigy 530000000 1600 W | 1 584 zł |
Blender wysokowydajny srebrny - Zwilling | 1 359 zł |
Zwilling Enfinigy 53000-000-0 1,8l | 1 299 zł |
Zwilling Blender wysokowydajny Zwilling Enfinigy - Srebrny | 1 552 zł |
Blender kielichowy Zwilling Enfinigy 53000-000-0 | 1 699 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Zwilling Enfinigy 53000-000-0
Ціни на Zwilling Enfinigy 53000-000-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Enfinigy 53000-000-0 сріблястий | від 1 299 zł | 10 пропозицій | ||
Zwilling Enfinigy 53000-001-0 чорний | від 1 299 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →