Електрочайник Zwilling Enfinigy Pro 53006-002-0 чорний
Фото 10 |
Zwilling Enfinigy Pro 53006-002-0 |
|
7 програм для вибору ідеальної температури. Відкриття кришки на 70 градусів запобігає прямий контакт з гарячою парою. Фільтр від накипу, частково виготовлений з нержавіючої сталі. Вбудований шнур для зручного зберігання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zwilling 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zwilling.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zwilling Enfinigy Pro 53006-002-0 чорний
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ZWILLING ENFINIGY Czajnik Pro z regulacją temperatury filtr przeciwkamieni | 523 zł |
Czajnik elektryczny Zwilling Enfinigy Pro 53006-002-0 | 490 zł |
Zwilling Czajnik Pro Enfinigy, czarny HKZWICZ53006002 | 681 zł |
Czajnik ZWILLING Pojemność 1.5L Moc 1850W Czarny | 741 zł |
Zwilling Czajnik Pro Enfinigy, czarny 107481 | 681 zł |
ще 10 пропозицій
Модификації Zwilling Enfinigy Pro 53006-002-0
Ціни на Zwilling Enfinigy Pro 53006-002-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Enfinigy Pro 53006-006-0 золотистий | від 503 zł | 11 пропозицій | ||
Zwilling Enfinigy Pro 53006-005-0 рожевий | від 519 zł | 16 пропозицій | ||
Zwilling Enfinigy Pro 53006-000-0 сріблястий | від 479 zł | 16 пропозицій | ||
Zwilling Enfinigy Pro 53006-002-0 чорний | від 490 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →