Електрочайник Zwilling Enfinigy Pro 53006-005-0 рожевий
Фото 7 |
Zwilling Enfinigy Pro 53006-005-0 |
|
7 програм для вибору ідеальної температури. Відкриття кришки на 70 градусів запобігає прямий контакт з гарячою парою. Фільтр від накипу, частково виготовлений з нержавіючої сталі. Вбудований шнур для зручного зберігання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zwilling 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zwilling.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zwilling Enfinigy Pro 53006-005-0 рожевий
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Elektryczny kocioł do wody Pro plastikowy Róża 15 l EU 1005775 | 561 zł |
Zwilling Enfinigy 53006-005-0 różowe złoto AGDM-CZAJ-ZWLG-010 | 561 zł |
Zwilling Enfinigy Pro 53006-005-0 1,5l 1850W Regulacja temperatury | 649 zł |
ZWILLING Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy Pro 53006-005-0 różowy | 690 zł |
Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy Pro 53006-005-0 różowy | 670 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Zwilling Enfinigy Pro 53006-005-0
Ціни на Zwilling Enfinigy Pro 53006-005-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Enfinigy Pro 53006-006-0 золотистий | від 503 zł | 11 пропозицій | ||
Zwilling Enfinigy Pro 53006-005-0 рожевий | від 519 zł | 9 пропозицій | ||
Zwilling Enfinigy Pro 53006-000-0 сріблястий | від 475 zł | 15 пропозицій | ||
Zwilling Enfinigy Pro 53006-002-0 чорний | від 463 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →