Блендер Zwilling Enfinigy 53001-001-0 чорний
Фото 5 |
Zwilling Enfinigy 53001-001-0 сріблястий чорний |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zwilling 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zwilling.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zwilling Enfinigy 53001-001-0 чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pro ZWILLING Enfinigy 53001-001-0 black high-performance blender x | 2 650 zł |
Zwilling Blender wysokowydajny Pro Zwilling Enfinigy - Czarny | 3 196 zł |
Zwilling, Blender wysokowydajny Pro Enfinigy - Czarny ,1200 W | 3 499 zł |
Zwilling Enfinigy PRO - Blender wysokowydajny 3100 Wat czarny | 3 499 zł |
Модификації Zwilling Enfinigy 53001-001-0
Ціни на Zwilling Enfinigy 53001-001-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Enfinigy 53001-000-0 сріблястий | від 2 799 zł | 7 пропозицій | ||
Zwilling Enfinigy 53001-001-0 чорний | від 2 650 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →