Блендер Vitamix Ascent A2300i
Відео 7Фото 33 |
Vitamix Ascent A2300i |
|
Цифровий таймер. Вмикається лише за встановленої чаші. Визначає розмір чаші та підбирає оптимальний режим.
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitamix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitamix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitamix Ascent A2300i
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Vitamix Miksery Ascent A2300i - White - 1400 W | 3 006 zł |
Vitamix Miksery Ascent A2300i - Grey - 1400 W | 3 006 zł |
Vitamix Miksery Ascent A2300i - Red - 1400 W | 3 019 zł |
Vitamix Miksery Ascent A2300i - Black - 1400 W | 3 006 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →