Mikser Vitamix Ascent A2300i
Wideo 7Zdjęcia 33 |
Vitamix Ascent A2300i |
|
Zegar cyfrowy. Włącza się tylko wtedy, gdy miska jest zainstalowana. Określa rozmiar miski i wybiera optymalny tryb.
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vitamix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vitamix.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vitamix Ascent A2300i
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vitamix Miksery Ascent A2300i - White - 1400 W | 3 006 zł |
Vitamix Miksery Ascent A2300i - Grey - 1400 W | 3 006 zł |
Vitamix Miksery Ascent A2300i - Red - 1400 W | 3 019 zł |
Vitamix Miksery Ascent A2300i - Black - 1400 W | 3 006 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →