Блендер Vitamix Ascent A2500
Фото 13 |
Vitamix Ascent A2500 |
|
iPhone в світі блендерів! Цифровий таймер. Включається тільки при встановленій чаші. Визначає розмір чаші і підбирає оптимальний режим.
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitamix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitamix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitamix Ascent A2500
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Blender Ascent 2500i preto da Vitamix - Preto 061007 | 6 713 zł |
Vitamix Miksery Ascent A2500i - Red - 1400 W | 3 456 zł |
Vitamix A2500i Ascent czarny | 3 360 zł |
Vitamix Miksery Ascent A2500i - Black - 1400 W | 3 456 zł |
Vitamix Miksery Ascent A2500i - Grey - 1400 W | 3 456 zł |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості міксера Vitamix Ascent A2500:
- Можливість додавати інгредієнти під час роботи
РекомендуємоПорівняти в таблиці →