Ваги Zwilling 53011-055-0
Відео 1Фото 30 |
Zwilling 53011-055-0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zwilling 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zwilling.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zwilling 53011-055-0
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ZWILLING Waga złoto Bez wtyczki 1020420 | 168 zł |
Waga cyfrowa ZWILLING Enfinigy 53011-055-0 złota | 196 zł |
Waga kuchenna Zwilling Waga cyfrowa ZWILLING Enfinigy 53011-055-0 złota | 249 zł |
Zwilling Enfinigy 53011-055-0 | 168 zł |
Zwilling Enfinigy - waga cyfrowa złoty | 199 zł |
Waga Cyfrowa, Złoty Enfinigy Zwilling | 199 zł |
Відеоогляди
В комплекті micro USB кабель для зарядки. Для моделі доступний безкоштовний завантажуваний додаток, QR-код до якого є на упаковці.
Модификації Zwilling 53011-055-0
Ціни на Zwilling 53011-055-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling 53011-055-0 | від 168 zł | 9 пропозицій | ||
Zwilling 53011-054-0 | від 159 zł | 12 пропозицій | ||
Zwilling 53011-051-0 | від 159 zł | 17 пропозицій | ||
Zwilling 53011-053-0 | від 157 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →