Електрочайник Zwilling Enfinigy 53005-000-0 сріблястий
Фото 12 |
Zwilling Enfinigy 53005-000-0 сріблястий чорний |
|
Стильний і зручний у використанні електрочайник з мінімалістичним дизайном, представлений на ринку популярним брендом Zwilling і виробником, що позиціонується, у верхній ціновий сегмент. Це повністю металева модель з добре теплоізольованим багатошаровим корпусом. Зовнішнє облицювання не схильна до сильного нагрівання, а внутрішня камера кип'ятіння має вигляд безшовної колби, що забезпечує вагому перевагу при чищенні приладу від накипу.
Контроль рівня води зручно здійснювати за внутрішньою розміткою. Електрочайник Zwilling Enfinigy 53005-000-0 має єдиний режим роботи - нагрівання до 100 °C. Для очищення води від накипу передбачено покращений металевий фільтр. Чайник отримав безпечну кришку – при натисканні кнопки горловина відкривається на 70°, що не дозволяє гарячій парі нашкодити рукам. У кнопку включення Тена інтегрований логотип компанії Zwilling зі світлодіодним підсвічуванням. Корпус має вигляд сучасної циліндричної колби. Платформа розрахована на безпечне намотування шнура. Також звернемо увагу на те, що на ринку представлена також модифікація Enfinigy Pro, яка додатково може похвалитися можливістю регулювання бажаного рівня нагріву води в межах 40-100 °C.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zwilling 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zwilling.
Купити Zwilling Enfinigy 53005-000-0 сріблястий
Усі ціни 19 →ZWILLING czajnik elektryczny plastik srebrny 15 l EU 1 | 309 zł |
Zwilling Enfinigy 53005-000-0 srebrny AGDM-CZAJ-ZWLG-004 | 335 zł |
Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy | 313 zł |
Czajnik Elektryczny 1.5 Ltr, Srebrny - Zwilling | 319 zł |
Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy 53005-000-0 | 377 zł |
Модификації Zwilling Enfinigy 53005-000-0
Ціни на Zwilling Enfinigy 53005-000-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Enfinigy 53005-000-0 сріблястий | від 289 zł | 21 пропозиція | ||
Zwilling Enfinigy 53005-001-0 чорний | від 319 zł | 17 пропозицій |