Електрочайник Zwilling Enfinigy Pro 53006-000-0 сріблястий
Фото 13 |
Zwilling Enfinigy Pro 53006-000-0 |
|
7 програм для вибору ідеальної температури. Відкриття кришки на 70 градусів запобігає прямий контакт з гарячою парою. Фільтр від накипу, частково виготовлений з нержавіючої сталі. Вбудований шнур для зручного зберігання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zwilling 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zwilling.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zwilling Enfinigy Pro 53006-000-0 сріблястий
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zwilling Electric Kettle Pro seria Enfinigy czajnik elektryczny 15 Lt 5300 | 496 zł |
Czajnik elektryczny Zwilling Enfinigy Pro 53006-000-0 1.5 L Srebrny | 479 zł |
Zwilling Enfinigy 53006-000-0 srebrny AGDM-CZAJ-ZWLG-005 | 549 zł |
ZWILLING Czajnik elektryczny Pro ZWILLING Enfinigy 53006-000-0 Srebrny | 761 zł |
Czajnik Elektryczny Pro 1.5 Ltr, Srebrny - Zwilling | 519 zł |
ще 10 пропозицій
Модификації Zwilling Enfinigy Pro 53006-000-0
Ціни на Zwilling Enfinigy Pro 53006-000-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Enfinigy Pro 53006-006-0 золотистий | від 503 zł | 11 пропозицій | ||
Zwilling Enfinigy Pro 53006-005-0 рожевий | від 519 zł | 9 пропозицій | ||
Zwilling Enfinigy Pro 53006-000-0 сріблястий | від 475 zł | 15 пропозицій | ||
Zwilling Enfinigy Pro 53006-002-0 чорний | від 463 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →