Czajnik elektryczny Zwilling Enfinigy Pro 53006-000-0 srebrny
Zdjęcia 13 |
Zwilling Enfinigy Pro 53006-000-0 |
|
7 programów do wyboru idealnej temperatury. Otwarcie pokrywy do 70 stopni zapobiega bezpośredniemu kontaktowi z gorącą parą. Filtr antywapienny, częściowo wykonany ze stali nierdzewnej. Wbudowany przewód do łatwego przechowywania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwilling 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwilling.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwilling Enfinigy Pro 53006-000-0 srebrny
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zwilling Electric Kettle Pro seria Enfinigy czajnik elektryczny 15 Lt 5300 | 496 zł |
Czajnik elektryczny Zwilling Enfinigy Pro 53006-000-0 1.5 L Srebrny | 479 zł |
Zwilling Enfinigy 53006-000-0 srebrny AGDM-CZAJ-ZWLG-005 | 549 zł |
Zwilling Enfinigy Pro 53006-000-0 1,5l 1850W Regulacja temperatury | 649 zł |
ZWILLING Czajnik elektryczny Pro ZWILLING Enfinigy 53006-000-0 Srebrny | 761 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Zwilling Enfinigy Pro 53006-000-0
Ceny na Zwilling Enfinigy Pro 53006-000-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Enfinigy Pro 53006-002-0 czarny | od 464 zł | 17 oferty | ||
Zwilling Enfinigy Pro 53006-005-0 różowy | od 519 zł | 15 oferty | ||
Zwilling Enfinigy Pro 53006-000-0 srebrny | od 475 zł | 15 oferty | ||
Zwilling Enfinigy Pro 53006-006-0 złoty | od 503 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →