Waga Zwilling 53011-051-0
Wideo 1Zdjęcia 22 |
Zwilling 53011-051-0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwilling 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwilling.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwilling 53011-051-0
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zwilling 53011-051 Waga Kuchenna Elektroniczna Srebrny do 10 kg | 163 zł |
No name Waga cyfrowa z funkcją ładowania Zwilling Enfinigy - Biały | 386 zł |
Waga Cyfrowa, Biały - Zwilling | 159 zł |
Zwilling Waga cyfrowa z funkcją ładowania Zwilling Enfinigy - Biały | 410 zł |
Waga kuchenna Zwilling Waga cyfrowa ZWILLING Enfinigy 53011-051-0 Biały | 263 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
W zestawie kabel do ładowania micro USB. Dla modelu dostępna jest bezpłatna aplikacja do pobrania, której kod QR znajduje się na opakowaniu.
Modyfikacje Zwilling 53011-051-0
Ceny na Zwilling 53011-051-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling 53011-053-0 | od 159 zł | 17 oferty | ||
Zwilling 53011-054-0 | od 159 zł | 11 oferty | ||
Zwilling 53011-051-0 | od 159 zł | 16 oferty | ||
Zwilling 53011-055-0 | od 168 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →