Електрочайник Zwilling Enfinigy 53105-000-0 сріблястий (53105-000-0)
Фото 14 |
Zwilling Enfinigy 53105-000-0 сріблястий чорний |
|
Кришка відкривається під кутом 70°, захищаючи користувача від гарячої пари. Вбудована змотування кабелю полегшує зберігання пристрою. Фільтр від накипу, частково виготовлений з нержавіючої сталі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zwilling 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zwilling.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zwilling Enfinigy 53105-000-0 сріблястий
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ZWILLING Czajnik ENFINIGY z filtrem wapiennym ze stali nierdzewnej i ochro | 322 zł |
Czajnik elektryczny Zwilling Enfinigy 53105-000-0 1 L Srebrny | 245 zł |
Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy 53105-000-0 - srebrny 1 ltr | 300 zł |
Czajnik ZWILLING Pojemność 1L Moc 1850W Srebrno-biały | 363 zł |
Zwilling Czajnik elektryczny Zwilling Enfinigy - 1 ltr, Srebrny | 301 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Zwilling Enfinigy 53105-000-0
Ціни на Zwilling Enfinigy 53105-000-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Enfinigy 53105-000-0 сріблястий | від 245 zł | 13 пропозицій | ||
Zwilling Enfinigy 53105-001-0 чорний | від 228 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →