Czajnik elektryczny Zwilling Enfinigy 53105-000-0 srebrny (53105-000-0)
Zdjęcia 14 |
Zwilling Enfinigy 53105-000-0 czarny srebrny |
|
Pokrywka otwiera się pod kątem 70°, chroniąc użytkownika przed gorącą parą. Wbudowany zwijacz kabla ułatwia przechowywanie urządzenia. Filtr antywapienny, częściowo wykonany ze stali nierdzewnej.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwilling 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwilling.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwilling Enfinigy 53105-000-0 srebrny
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZWILLING Czajnik ENFINIGY z filtrem wapiennym ze stali nierdzewnej i ochro | 305 zł |
Czajnik elektryczny Zwilling Enfinigy 53105-000-0 1 L Srebrny | 237 zł |
ZWILLING Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy 53105-000-0 - srebrny 1 ltr | 362 zł |
Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy 53105-000-0 - srebrny 1 ltr | 359 zł |
Zwilling Czajnik elektryczny Zwilling Enfinigy - 1 ltr, Srebrny | 301 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Zwilling Enfinigy 53105-000-0
Ceny na Zwilling Enfinigy 53105-000-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Enfinigy 53105-001-0 czarny | od 263 zł | 5 oferty | ||
Zwilling Enfinigy 53105-000-0 srebrny | od 237 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →