Czajnik elektryczny Zwilling Enfinigy 53105-001-0 czarny (53105-001-0)
Zdjęcia 10 |
Zwilling Enfinigy 53105-001-0 czarny srebrny |
|
Pokrywka otwiera się pod kątem 70°, chroniąc użytkownika przed gorącą parą. Wbudowany zwijacz kabla ułatwia przechowywanie urządzenia. Filtr antywapienny, częściowo wykonany ze stali nierdzewnej.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwilling 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwilling.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwilling Enfinigy 53105-001-0 czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zwilling Enfinigy Czajnik Elektryczny Czarny 1 L 1021542 | 228 zł |
Czajnik elektryczny ZWILLING E | 285 zł |
Czajnik Elektryczny 1 Ltr Czarny - Zwilling | 263 zł |
Zwilling Enfinigy 53105-001-0 1l 1850W | 299 zł |
Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy 53105-001-0 - czarny 1 ltr - DARMOWY | 329 zł |
Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy 53105-001-0 - czarny 1 ltr | 287 zł |
Zwilling Enfinigy 53105-001-0, Black | 328 zł |
Modyfikacje Zwilling Enfinigy 53105-001-0
Ceny na Zwilling Enfinigy 53105-001-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Enfinigy 53105-001-0 czarny | od 228 zł | 7 oferty | ||
Zwilling Enfinigy 53105-000-0 srebrny | od 245 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →