Czajnik elektryczny Graef WK 402 czarny (WK402EU)
Zdjęcia 6 |
Graef WK 402 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Graef 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Graef.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Graef WK 402 czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Graef Czajnik elektryczny ze stali nierdzewnej WK 402 WK402EU | 219 zł |
Graef Czajnik elektryczny WK 402 - Czarny - 2015 W | 211 zł |
GRAEF Czajnik elektryczny GRAEF WK 402 czarny | 283 zł |
Czajnik Graef WK402 Czarny | 221 zł |
Czajnik elektryczny Graef WK 402 | 259 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Graef WK 402
Ceny na Graef WK 402 |
---|---|---|---|---|
Graef WK 401 biały | od 213 zł | 7 oferty | ||
Graef WK 402 czarny | od 211 zł | 8 oferty | ||
Graef WK 403 czerwony | od 249 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →