Czajnik elektryczny Graef WK 401 biały (WK401EU)
Zdjęcia 6 |
Graef WK 401 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Graef 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Graef.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Graef WK 401 biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Graef Czajnik elektryczny WK 401 EU ws EAN 4001627002756 | 379 zł |
Graef Czajnik elektryczny WK 401 - Bia?y - 2015 W | 215 zł |
GRAEF Czajnik elektryczny GRAEF WK 401 biały | 283 zł |
Czajnik elektryczny Graef WK 401 | 219 zł |
Czajnik elektryczny GRAEF WK 401 | 219 zł |
GRAEF Czajnik elektryczny WK401EU biały | 213 zł |
Modyfikacje Graef WK 401
Ceny na Graef WK 401 |
---|---|---|---|---|
Graef WK 401 biały | od 213 zł | 7 oferty | ||
Graef WK 402 czarny | od 211 zł | 8 oferty | ||
Graef WK 403 czerwony | od 249 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →