Czajnik elektryczny Graef WK 600 2000 W 1.5 l stal nierdzewna
Zdjęcia 6 |
Graef WK 600 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Graef 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Graef.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Graef WK 600 2000 W 1.5 l stal nierdzewna
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Graef WK600EU czajnik elektryczny stal nierdzewna 15 litra stal nierdzewna | 276 zł |
Czajnik Graef WK 600 Srebrny | 272 zł |
GRAEF Czajnik elektryczny GRAEF WK 600 | 365 zł |
Czajnik elektryczny Graef WK 600 | 299 zł |
Czajnik elektryczny GRAEF WK 600 | 295 zł |
Czajnik elektryczny GRAEF WK 600 | 309 zł |
Czajnik elektryczny GRAEF WK 600 | 321 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →