Електрочайник Melitta Prime Aqua mini 2200 Вт 1 л нержавіюча сталь (1018-01)
Melitta Prime Aqua mini |
Колір | | Тип | електрочайник | Об'єм | 1 л | Споживана потужність | 2200 Вт | Нагрівальний елемент | прихований | Покриття нагрівального елементу | нержавіюча сталь | Індикатор рівня води | + | Відкривання кришки кнопкою | | Матеріал | сталь | Офіційний сайт | international.melitta.de | Дата додавання на E-Katalog | лютий 2021 | Маркування виробника | 1018-01
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Melitta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Melitta.
Купити Melitta Prime Aqua mini 2200 Вт 1 л нержавіюча сталь
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
|
| Czajnik elektryczny - Melitta - Prime Aqua mini Top stal nierdzewna 10 l 2Kompaktowy i wydajny przewodzenie: oszczędne i szybkie podgrzewanie do 1 litra wody dzięki kompaktowej pojemności i mocy 2200... щеW. poręczny rozmiar. niebieskie oświetlenie LED podczas pracy
Mała pomoc ze stali nierdzewnej: zajmuje mało miejsca – idealna do małych kuchni. korpus ze stali nierdzewnej, czarne elementy z tworzywa sztucznego (100% wolne od BPA) i dodatkowy element ze stali nierdzewnej na pokrywie
Wysoki komfort użytkowania: można otworzyć za pomocą jednego przycisku i wygodnie obsługiwać jedną ręką. 2 boczne okienka z czytelnym wskaźnikiem poziomu wody – idealne dla osób prawo- i leworęcznych
Bezpieczna, higieniczna obsługa: automatyczne wyłączenie w przypadku przypadkowego gotowania na pusto, podczas podnoszenia kuchenki (lift-Switch-Off) i gdy woda gotuje. ukryty grzejnik
Zakres dostawy: 1 x czajnik elektryczny Melitta Prime Aqua mini Top ze stali nierdzewnej 1018-03 (1 l). Dostępne w innych wariantach i kolorach. Wymiary urządzenia (wys. x szer. x głęb.): 20,2 x 23,2 x 16,2 cm Amazon.pl
Поскаржитись | | 314 zł | | |
|
| Melitta Czajnik elektryczny Prime Aqua mini top - Srebrny - 2200 WCzajnik elektryczny, 2200 watów, 1 litr, bezprzewodowy, stacja bazowa 360 °, okno poziomu wody z skal?, ochrona przed przegrz... щеaniem, srebrny Melitta® Prime Aqua mini to wysokiej jako?ci czajnik elektryczny ze stali nierdzewnej. Praktyczne szczegó?y takie jak otwieranie pokrywy za pomoc? przycisku sprawiaj? ?e obs?uga tego czajnika w znanej jako?ci Melitta jest przyjemno?ci?. Prime Aqua mini szybko i energooszcz?dnie podgrzewa do 1 litra wody. Proshop.plПоскаржитись | | 361 zł | | |
|
| Czajnik elektryczny 1018-02 - MELITTA - Prime Aqua mini stal nierdzewna BlKompaktowy i przewodzący: oszczędne i szybkie podgrzewanie do 1 litra wody dzięki 2200 W i kompaktowej pojemności. poręczna,... щеzajmująca niewiele miejsca konstrukcja – idealna do małych kuchni i singli
Ekskluzywna edycja kolorów: korpus ze stali nierdzewnej z wysokiej jakości lazurowaniem w kolorze matowej czerni. minimalistyczny design. stylowy wygląd "All Black"
Przemyślane wyposażenie: zewnętrzny wskaźnik poziomu wody pod uchwytem. w 100% wolny od BPA. czajnik można otworzyć za naciśnięciem przycisku i wygodnie obsługiwać jedną ręką. filtr osadczy na dzióbku
Bezpieczna i higieniczna praca: automatyczne wyłączanie w przypadku przypadkowego zagotowania na puste, podczas podnoszenia kuchenki (wyłączenie podnoszenia) i gdy woda się zagotuje. ukryty element grzejny
Zakres dostawy: 1 x Melitta Prime Aqua mini czajnik elektryczny Black Edition 1018-04 (1 l). Dostępne w innych wariantach i kolorach. Wymiary urządzenia (wys. x szer. x głęb.): 20,2 x 22,2 x 16,2 cm Amazon.pl
Поскаржитись | | 226 zł | | |
|
| Czajnik elektryczny Melitta Prime Aqua mini stal nierdzewna wersja kolorysDuża moc 2200 W i praktyczna pojemność 1 l: wrząca woda w krótkim czasie np. np. do zaparzania herbaty lub kawy. zajmuje mało... щеmiejsca, poręczne wzornictwo
Ekskluzywna obróbka kolorów: korpus ze stali nierdzewnej z wysokiej jakości powłoką kolorową w błyszczącej miedzi. nowoczesne wzornictwo. stylowy metaliczny wygląd. modny element przyciągający wzrok w kuchni
Przemyślane wyposażenie: zewnętrzny wskaźnik poziomu wody pod uchwytem. w 100% wolny od BPA. czajnik można otworzyć za naciśnięciem przycisku i wygodnie obsługiwać jedną ręką. filtr kamienia na dzióbku
Bezpieczne i higieniczne użytkowanie: automatyczne wyłączanie w przypadku przypadkowego zagotowania, podczas podnoszenia kuchenki (Lift-Switch-Off) i gdy woda się gotuje, ukryty element grzejny
Zakres dostawy: 1 x Melitta Prime Aqua mini czajnik elektryczny miedziany 1018-05 (1 l). Dostępne w innych wariantach i kolorach. Wymiary urządzenia (wys. x szer. x głęb.): 20,2 x 22,2 x 16,2 cm Amazon.pl
Поскаржитись | | 185 zł | | |
|
| Czajnik elektryczny Melitta Prime Aqua Mini metaliczny szary bez BPA 1 l 1Pół litra wrzącej wody w kilka minut do zaparzania herbaty, potraw instant lub do przygotowania posiłków dla dzieci.
Absolut... щеnie przyjazny dla środowiska: oddzielna skala filiżanek do przygotowania filiżanki gorącej wody.
Szczególny komfort obsługi: automatyczne zatrzymanie pary, obustronny wskaźnik poziomu wody, filtr cząstek stałych dla czystej, pozbawionej wapnia, ukryty element grzejny do szybkiej i wrzącej się wody, zabezpieczenie przed przegrzaniem, rozkładana duża pokrywa.
Łatwe czyszczenie: zdejmowany filtr cząstek stałych i duża rozkładana pokrywa.
Zakres dostawy: 1 czajnik elektryczny Melitta 101804 Prime Aqua Mini mettalic grey WxSxG: 31,7x18,3x16,3cm. Amazon.pl
Поскаржитись | | 185 zł | | |
Динаміка цін на Melitta Prime Aqua mini 2200 Вт 1 л нержавіюча сталь