Czajnik elektryczny Graef WK 300 2000 W 1 l stal nierdzewna
Zdjęcia 6 |
Graef WK 300 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Graef 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Graef.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Graef WK 300 2000 W 1 l stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WK 300 - stal szlachetna czarna WK300EU | 279 zł |
GRAEF Czajnik elektryczny graef wk 300 szklany | 358 zł |
Czajnik elektryczny GRAEF WK 300 szklany | 303 zł |
Czajnik elektryczny GRAEF WK 300 | 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →