Toster Zwilling 53008-001-0
Zdjęcia 6 |
Zwilling 53008-001-0 czarny srebrny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwilling 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwilling.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwilling 53008-001-0
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZWILLING Enfinigi toster z 3 programami automatycznymi 7 stopni opiekania | 349 zł |
Zwilling Toster Enfinigy toaster - silver | 337 zł |
Toster mały ZWILLING Enfinigy | 388 zł |
Zwilling Enfinigy 53008-001-0 | 399 zł |
ZWILLING Toster mały ZWILLING Enfinigy | 377 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Zwilling 53008-001-0
Ceny na Zwilling 53008-001-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling 53008-002-0 | od 422 zł | 1 oferta | ||
Zwilling 53008-001-0 | od 335 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →