Toster Zwilling 53009-002-0
Zdjęcia 5 |
Zwilling 53009-002-0 czarny srebrny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwilling 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwilling.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwilling 53009-002-0
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZWILLING Enfinigy toster z 3 programami automatycznymi 7 stopni opiekania | 599 zł |
Zwilling Enfinigy 53009-002-0 | 599 zł |
Zwilling Enfinigy 53009-002-0 | 599 zł |
Modyfikacje Zwilling 53009-002-0
Ceny na Zwilling 53009-002-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling 53009-002-0 | od 599 zł | 3 oferty | ||
Zwilling 53009-001-0 | od 471 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →