Ваги Zwilling 53011-054-0
Відео 1Фото 30 |
Zwilling 53011-054-0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zwilling 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zwilling.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zwilling 53011-054-0
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ZWILLING waga kuchenna cyfrowa wyświetlacz LCD 20 W ładowanie USB różowe s | 164 zł |
Waga cyfrowa ZWILLING Enfinigy | 178 zł |
Waga cyfrowa, różowy - Zwilling | 159 zł |
Waga cyfrowa ZWILLING Enfinigy 53011-054-0 różowa | 225 zł |
Zwilling Enfinigy 53011-054-0 | 183 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
В комплекті micro USB кабель для зарядки. Для моделі доступний безкоштовний завантажуваний додаток, QR-код до якого є на упаковці.
Модификації Zwilling 53011-054-0
Ціни на Zwilling 53011-054-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling 53011-055-0 | від 168 zł | 9 пропозицій | ||
Zwilling 53011-054-0 | від 159 zł | 12 пропозицій | ||
Zwilling 53011-051-0 | від 159 zł | 15 пропозицій | ||
Zwilling 53011-053-0 | від 157 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →