Waga Zwilling 53011-054-0
Wideo 1Zdjęcia 30 |
Zwilling 53011-054-0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwilling 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwilling.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwilling 53011-054-0
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZWILLING waga kuchenna cyfrowa wyświetlacz LCD 20 W ładowanie USB różowe s | 173 zł |
Zwilling Enfinigy 53011-054-0 | 183 zł |
ZWILLING Waga cyfrowa ZWILLING Enfinigy 53011-054-0 różowa | 198 zł |
Waga cyfrowa ZWILLING Enfinigy 53011-054-0 różowa | 225 zł |
Waga cyfrowa, różowy - Zwilling | 159 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
W zestawie kabel do ładowania micro USB. Dla modelu dostępna jest bezpłatna aplikacja do pobrania, której kod QR znajduje się na opakowaniu.
Modyfikacje Zwilling 53011-054-0
Ceny na Zwilling 53011-054-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling 53011-053-0 | od 159 zł | 15 oferty | ||
Zwilling 53011-054-0 | od 159 zł | 13 oferty | ||
Zwilling 53011-051-0 | od 159 zł | 18 oferty | ||
Zwilling 53011-055-0 | od 168 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →