Mikser Zwilling Enfinigy 53003-000-0 srebrny
Zdjęcia 9 |
Zwilling Enfinigy 53003-000-0 czarny srebrny |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwilling 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwilling.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwilling Enfinigy 53003-000-0 srebrny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zwilling Enfinigy 53003-000-0 0,55l Butelka | 349 zł |
ZWILLING Blender ZWILLING Enfinigy 53003-000-0 Srebrny | 567 zł |
Blender Srebrny - Zwilling | 439 zł |
Zwilling Blender Zwilling Enfinigy - Srebrny | 502 zł |
Blender kielichowy personalny ZWILLING Enfinigy 530030000 600 W | 499 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Zwilling Enfinigy 53003-000-0
Ceny na Zwilling Enfinigy 53003-000-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Enfinigy 53003-001-0 czarny | od 373 zł | 13 oferty | ||
Zwilling Enfinigy 53003-000-0 srebrny | od 349 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →