Блендер Zwilling Enfinigy 53002-000-0 сріблястий
Фото 10 |
Zwilling Enfinigy 53002-000-0 сріблястий чорний |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zwilling 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zwilling.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zwilling Enfinigy 53002-000-0 сріблястий
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ZWILLING ENFINIGY uniwersalny mikser stojący 14 litra mikser z ostrzem krz | 750 zł |
Zwilling Miksery Enfinigy blender - 1200 W | 750 zł |
Blender kielichowy ZWILLING Enfinigy 530020000 1200 W | 810 zł |
Zwilling Enfinigy 53002-000-0 srebrny AGDM-BLE-ZWLG-007 | 1 049 zł |
Zwilling Enfinigy 53002-000-0 1,4l | 768 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Zwilling Enfinigy 53002-000-0
Ціни на Zwilling Enfinigy 53002-000-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Enfinigy 53002-000-0 сріблястий | від 750 zł | 10 пропозицій | ||
Zwilling Enfinigy 53002-001-0 чорний | від 725 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →