Блендер Zwilling Enfinigy 53003-000-0 сріблястий
Фото 9 |
Zwilling Enfinigy 53003-000-0 сріблястий чорний |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zwilling 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zwilling.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zwilling Enfinigy 53003-000-0 сріблястий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Blender Srebrny - Zwilling | 439 zł |
Zwilling Blender Zwilling Enfinigy - Srebrny | 502 zł |
ZWILLING Blender ZWILLING Enfinigy 53003-000-0 Srebrny | 436 zł |
Zwilling Enfinigy 53003-000-0 0,55l Butelka | 349 zł |
Zwilling Enfinigy 53003-000-0 0,55l Butelka | 349 zł |
Модификації Zwilling Enfinigy 53003-000-0
Ціни на Zwilling Enfinigy 53003-000-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Enfinigy 53003-000-0 сріблястий | від 349 zł | 5 пропозицій | ||
Zwilling Enfinigy 53003-001-0 чорний | від 449 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →