Mikser Zwilling Enfinigy 53104-901-0 czarny
Zdjęcia 19 |
Zwilling Enfinigy 53104-901-0 biały czarny |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwilling 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwilling.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwilling Enfinigy 53104-901-0 czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZWILLING ENFINIGY Mikser nurkowy ze stali nierdzewnej szkło dozujące 600 m | 450 zł |
Zwilling Enfinigy 53104-901-0 czarny AGDM-BLE-ZWLG-005 | 503 zł |
Zwilling Enfinigy 53104-901-0 800W | 499 zł |
Blender ręczny, czarny - Zwilling | 509 zł |
Zwilling Blender ręczny, czarny | 547 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Zwilling Enfinigy 53104-901-0
Ceny na Zwilling Enfinigy 53104-901-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Enfinigy 53104-900-0 biały | od 427 zł | 9 oferty | ||
Zwilling Enfinigy 53104-901-0 czarny | od 450 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →