Zaparzacz Zwilling Enfinigy 53102-500-0 biały
Zdjęcia 13 |
Zwilling Enfinigy 53102-500-0 biały czarny |
|
10 ustawień programu i 6 poziomów temperatury. Timer i wkładka do herbaty ze zintegrowanym uchwytem do łatwego wyjmowania i tacą ociekową. Stacja bazowa 360° ze zintegrowanym przedziałem kablowym
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwilling 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwilling.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwilling Enfinigy 53102-500-0 biały
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZWILLING ENFINIGY czajnik elektryczny ze szkła z sitkiem do herbaty i regu | 565 zł |
Zwilling Enfinigy 53102-500-0 biały AGDM-CZAJ-ZWLG-008 | 587 zł |
Zwilling Enfinigy 531025-00-0 1,7l 1850W Regulacja temperatury | 699 zł |
Czajnik ZWILLING Pojemność 1.7L Moc 1850W Srebrno-biały | 658 zł |
ZWILLING Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy srebrny 53102-500-0 | 718 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje Zwilling Enfinigy 53102-500-0
Ceny na Zwilling Enfinigy 53102-500-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Enfinigy 53102-500-0 biały | od 502 zł | 17 oferty | ||
Zwilling Enfinigy 53102-501-0 czarny | od 499 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →