Ціни на Zwilling Enfinigy 53102-500-0 білий
Фото 13 | від 501 до 718 zł Тип: заварювальний; Дизайн: хай-тек; Об'єм (л): 1.7; Споживана потужність (Вт): 1850; Нагрівальний елемент: прихований; Покриття нагрівача: нержавіюча сталь; Індикатор рівня води; Терморегулятор; Регулювання температури (°C): 40, 60, 70, 80, 90, 100; Підтримка t° (чайник); Знімна кришка в списокмої списки |
білий чорний | Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ZWILLING ENFINIGY czajnik elektryczny ze szkła z sitkiem do herbaty i reguDla ekspertów herbaty: szklany czajnik z serii ENFINIGY wyczaruje idealną herbatę w szklanym pojemniku ze skalą na... щеstole. 10 programów i 6 poziomów temperatury (40 °C, 60 °C, 70 °C, 80 °C, 93 °C, 100 °C) można wybrać, aby woda z herbaty osiągnęła odpowiednią temperaturę i utrzymać ją do 30 minut.
Niewielki wysiłek – wiele przyjemności: zintegrowane sitko do herbaty sprawia, że musisz tylko napełnić swoją ulubioną herbatę. Po użyciu sitko można wygodnie wyjąć i postawić na tacy ociekowej.
Tradycyjna technologia: czajnik elektryczny Enfinigy łączy w sobie tradycyjną wiedzę ZWILLING z najnowszą technologią i najnowszymi odkryciami. Dzięki stacji bazowej 360° z funkcją utrzymania ciepła i timerem masz zawsze wszystko pod kontrolą.
Praktyczne i nowoczesne wzornictwo: nie tylko Ty, ale również Twoje mieszkanie ucieszysz się z tego designerskiego elementu z wyświetlaczem dotykowym, zaprojektowanym w Mediolanie. Bezszwowy pojemnik ze stali nierdzewnej nie tylko wygląda szlachetnie, ale można go również doskonale czyścić.
Zakres dostawy: czajnik elektryczny marki ZWILLING ENFINIGY ze szkła, 1 x wkład do herbaty, 1 x stacja bazowa 360° z nawijaniem kabla, czyszczenie: po schłodzeniu wyjąć sitko do herbaty, a pojemnik oraz sitko przepłukać pojedynczo wodą. Obudowa może być wycierana wilgotną szmatką, wymiary: dł. 22,0 x szer. 26,0 x wys. 22,0 cm, waga netto: 1700 g, pojemność: 1,7 l, moc. 1850 W, numer artykułu 1008907, materiał: szkło, kolor: biały Amazon.plПоскаржитись | 565 zł |
Zwilling Enfinigy 53102-500-0 biały AGDM-CZAJ-ZWLG-008Czajnik elektryczny Enfinigy, Zwiling Jak sprawić, że przygotowanie herbaty stanie się eleganckim wydarzeniem dnia?... щеWystarczy czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych Komputronik.plПоскаржитись | 587 zł |
Zwilling Enfinigy 531025-00-0 1,7l 1850W Regulacja temperaturyBezpieczeństwo: OleOle.plПоскаржитись | 699 zł |
Czajnik ZWILLING Pojemność 1.7L Moc 1850W Srebrno-biały | 658 zł |
ZWILLING Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy srebrny 53102-500-0Akces-markt.pl Поскаржитись | 718 zł |
Czajnik Elektryczny Z Wkładem Do Herbaty 1.7 Ltr, Biały - ZwillingOdkryj elegancję i wygodę z czajnikiem elektrycznym Zwilling. Wyposażony w wkład do herbaty, pozwoli Ci szybko i ła... щеtwo przygotować ulubiony napój. Doskonała pojemność 1.7 litra sprawia, że jest idealny dla całej rodziny. Sklep.Puregreen.plПоскаржитись | 594 zł |
Zwilling Czajnik do herbaty Zwilling Enfinigy Biały 1.7 ltrCzajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy to urządzenie, które pozwala na przygotowanie idealnej herbaty. Dostępny jest... щеw dwóch wersjach kolorystycznych i wyposażony w dokującą stację bazową 360°, która umożliwia wybór optymalnej temperatury wody. Dzięki funkcji gotowania wstępnego, woda nagrzewa się do temperatury 100°C, a następnie osiąga poziom żądany przez użytkownika. Wkład do parzenia herbaty wykonany ze stali nierdzewnej posiada timer, który informuje, kiedy napar będzie gotowy. Można wybrać czas od 0 do 10 minut w zależności od rodzaju naparu. Czajnik posiada także funkcję utrzymywania ciepła, dzięki której optymalna temperatura może być zachowana przez aż 30 minut. Wkład do parzenia herbaty można łatwo wyjąć dzięki zintegrowanemu z pokrywką uchwytowi. Dołączona tacka zapobiega chlapaniu. Czajnik o pojemności 1.7 litra może być także wykorzystywany do przygotowywania jedzenia dla niemowląt i do sterylizacji smoczków i butelek. Czajnik ZWILLING Enfinigy jest łatwy w czyszczeniu i posiada szklaną powierzchnię. Opracowany został przez ZWILLING w Niemczech, a zaprojektowany w Mediolanie przez znany duet Matteo Thun & Antonio Rodriguez. Czajnik posiada 10 programów i 6 poziomów temperatury (40°C, 60°C, 70°C, 80°C, 93°C, 100°C), a także elementy grzewcze ze szlachetnej stali nierdzewnej. Wymiary to 20 cm długości, 22 cm szerokości i 26 cm wysokości, a waga wynosi 1.7 kg.Dostępność 10 programów i 6 poziomów temperatury, w tym funkcja gotowania wstępnego do temperatury wrzenia, umożliwiająca przygotowanie idealnie dopasowanego naparu.Wbudowan Superwnetrze.plПоскаржитись | 639 zł |
Zwilling Enfinigy 53102-500-0 1.7l 1850w Kettle PrzezroczystyCzajnik ZWILLING Enfinigy 53102-500-0 1,7 l 1850 W w kolorze białym/szarym to eleganckie i nowoczesne uzupełnienie... щеkażdej kuchni. Ten czajnik to nie tylko stylowe urządzenie, ale także wydajny czajnik elektryczny.Dzi BricoINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 501 zł |
Czajnik Elektryczny Zwilling Ecechy materiał obudowy: szkło, tworzywo sztuczne przeznaczenie: herbata wskaźnik poziomu wody: tak pojemność zbiorn... щеika na wodę: 1,7 l kolor produktu: srebrny... EmpikПоскаржитись | 599 zł |
Zwilling Enfinigy 531025-00-0 1,7l 1850W Regulacja temperaturyBezpieczeństwo: RTV Euro AGDПоскаржитись | 699 zł |
Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy srebrny 53102-500-0 - DARMOWY PACZKO | 559 zł |
Zwilling Enfinigy - Czajnik z zaparzaczem biały 1.7 l | 699 zł |
Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy srebrny 53102-500-0 | 637 zł |
Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy srebrny 53102-500-0Specyfikacja Materiał obudowy Szkło Materiał obudowy Tworzywo sztuczne Wskaźnik poziomu wody Tak... щеKolor produktu Srebrny Pojemność zbiornika na wodę 1,7 l Przeznaczenie Herbata Moc 1850 W Szerokość produktu 220 mm Długość przewodu 0,75 m Wysokość produktu 260 mm Waga produktu 1,7 kg Długość produktu 200 mm Zdejmowalna pokrywa Tak Obrotowa podstawa Tak Szerokość 262mm Długość 221mm Wysokość 328mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 690 zł |
Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy srebrny 53102-500-0 | 678 zł |
Zwilling Enfinigy 53102-500-0 | 615 zł |
Czajnik Elektryczny Z Wkładem Do Herbaty 1.7l Biały Enfinigy Zwilling | 699 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!