Електрочайник Zwilling Enfinigy 53105-001-0 чорний (53105-001-0)
Фото 10 |
Zwilling Enfinigy 53105-001-0 сріблястий чорний |
|
Кришка відкривається під кутом 70°, захищаючи користувача від гарячої пари. Вбудована змотування кабелю полегшує зберігання пристрою. Фільтр від накипу, частково виготовлений з нержавіючої сталі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zwilling 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zwilling.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zwilling Enfinigy 53105-001-0 чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zwilling Enfinigy Czajnik Elektryczny Czarny 1 L 1021542 | 259 zł |
Zwilling Czajnik Enfinigy 1l, czarny HKZWICZ53105001 | 221 zł |
Czajnik Elektryczny 1 Ltr Czarny - Zwilling | 263 zł |
Czajnik Zwilling 53105-001-0 Czarny | 268 zł |
Zwilling Czajnik Enfinigy 1l, czarny 124676 | 221 zł |
Czajnik elektryczny ZWILLING E | 339 zł |
Zwilling Enfinigy 53105-001-0 1l 1850W | 299 zł |
Модификації Zwilling Enfinigy 53105-001-0
Ціни на Zwilling Enfinigy 53105-001-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Enfinigy 53105-000-0 сріблястий | від 237 zł | 13 пропозицій | ||
Zwilling Enfinigy 53105-001-0 чорний | від 221 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →