Електрочайник Zwilling 36420-012-0 нержавіюча сталь
Фото 8 |
Zwilling 36420-012-0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zwilling 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zwilling.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zwilling 36420-012-0 нержавіюча сталь
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zwilling Czajnik Elektryczny Srebrny/Czarny 12 l 36420-012 | 247 zł |
Czajnik Elektryczny Zwilling 36420-012 Srebrny 1,2 L | 1550 W | 319 zł |
Zwilling Czajnik elektryczny 1,2l | 299 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →