Czajnik elektryczny Zwilling 36420-012-0 stal nierdzewna
Zdjęcia 8 |
Zwilling 36420-012-0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwilling 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwilling.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwilling 36420-012-0 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zwilling Czajnik Elektryczny Srebrny/Czarny 12 l 36420-012 | 247 zł |
Czajnik Elektryczny Zwilling 36420-012 Srebrny 1,2 L | 1550 W | 180 zł |
Zwilling Czajnik elektryczny 1,2l | 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →