Електрочайник Xiaomi MiJia Electric Kettle 1800 Вт 1.5 л білий (MJDSH01YM)
Відео 6Фото 9 |
Xiaomi MiJia Electric Kettle |
|
Бюджетний електрочайник компанії Xiaomi виконаний в дизайні хай-тек з матовим білим покриттям. Металева колба розрахована на 1,5 літра води і виконана з медичної нержавіючої сталі AISI 304. Між нею і зовнішніми стінками є повітряний прошарок, яка дозволяє приладу довше зберігати тепло всередині і попереджає опіки при дотику до корпусу. 1800-вт нагрівальний елемент виробництва британської компанії Strix кип'ятить повний електрочайник Xiaomi MiJia Electric Kettle швидше, ніж за 5 хвилин.
Його робочий ресурс дорівнює 10 тисячам кип'ятіння. Кришка моделі при натисканні відповідної кнопки відкривається на 30°, але для зручності наповнення або очищення її можна відкрити вручну практично на 90°. Система LED-індикація живлення не тільки сповіщає про включення приладу, але і змінює світіння по мірі нагріву. Чайник не обладнаний сітчастим фільтром для збору накипу, а шкала рівня води знаходиться тільки всередині, до того ж нелокалізовані версії моделі мають нестандартну китайську вилку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi MiJia Electric Kettle 1800 Вт 1.5 л білий
Czajnik Elektryczny Mi Electric Kettle SKV4035GL | 242 zł |
Mi Electric Kettle - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybucja, Darmowa d | 159 zł |
Xiaomi Mi Electric Kettle biały SIM Free 6970244524898 | 300 zł |
Мінімалістичний чайник Xiaomi MiJia Electric Kettle зроблений з якісного пластику в дизайні хай-тек з білим матовим покриттям циліндричного корпусу.
Швидке кип'ятіння
У "нутрі" моделі ховається металева колба з медичної нержавіючої сталі з розрахунком на 1.5 л води. Також всередині знаходиться мірна шкала, що викликає деякі труднощі з визначенням рівня води «на око». Для нагріву води в чайнику використовується 1800-ватний контролер британської «породи» Strix, що забезпечує кип'ятіння повного об'єму приблизно за 5 хв.
Відмінна теплоізоляція
Між колбою і зовнішніми стінками приладу знаходиться повітряний прошарок, завдяки чому досягається відмінна теплоізоляція чайника. Кришка у моделі відкривається на 30° після натискання на кнопку. Розкрити її повністю під кутом близько 90° можна вручну. Ще одна примітна родзинка Xiaomi MiJia Electric Kettle-індикатор роботи, що змінює колір світіння залежно від нагріву води.
Важливі моменти
У моделі передбачається блокування від включення без води, а на зворотному боці підставки для електрочайника є гумові ніжки, що запобігають ковзанню по поверхні кухонної стільниці. Нелокалізовані версії чайника поставляються з азіатською виделкою, тому для адаптації під розетки вітчизняного формату знадобиться додатково обзавестися відповідним перехідником.
- Обертання на підставці на 360°
- Захист від включення без води
- Відсік для зберігання шнура