Czajnik elektryczny Zwilling Enfinigy Pro 53006-006-0 złoty
Zdjęcia 7 |
Zwilling Enfinigy Pro 53006-006-0 |
|
Czajnik elektryczny z linii profesjonalnych urządzeń kuchennych Enfinigy Pro firmy popularnej marki Zwilling. Wewnętrzne powierzchnie kolby są wykonane z litej stali spożywczej o bezszwowej konstrukcji. Stal nierdzewna jest również podstawą sita filtrującego. Czajnik wyposażony jest w funkcję sterylizacji. Po podgrzaniu urządzenie będzie w stanie utrzymać temperaturę wrzenia przez kolejne 30 minut! Czajnik elektryczny Zwilling Enfinigy Pro 53006-006-0 posiada wygodny system regulacji wymaganego poziomu podgrzania wody: 40, 60, 70, 80, 90 i 100°C.
Urządzenie stwarza optymalne warunki do wysokiej jakości zaparzania niemal każdego rodzaju herbaty i kawy. Urządzenie przeznaczone jest do wygodnej i bezpiecznej pracy z wrzącą wodą. Dzięki temu przy pierwszym otwarciu pokrywy szyjka otwiera się o 70°, co zapobiega ulatnianiu się intensywnej pary w stronę użytkownika. Zwracamy również uwagę, że model wyposażono w rozbudowaną platformę z wygodnym dotykowym panelem sterowania. Korpus posiada dodatkową wyściółkę zewnętrzną, która poprawia właściwości termoizolacyjne miski.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwilling 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwilling.
Kup Zwilling Enfinigy Pro 53006-006-0 złoty
Wszystkie ceny 11 →ZWILLING ENFINIGY Pro czajnik elektryczny ze stali nierdzewnej filtr antyw | 491 zł |
Zwilling Enfinigy 53006-006-0 złoty AGDM-CZAJ-ZWLG-007 | 689 zł |
Czajnik Elektryczny Zwilling E | 613 zł |
Czajnik Elektryczny Pro 1.5 Ltr, Złoty - Zwilling | 519 zł |
Czajnik ZWILLING Pojemność 1.5L Moc 1850W Złoty | 746 zł |
Modyfikacje Zwilling Enfinigy Pro 53006-006-0
Ceny na Zwilling Enfinigy Pro 53006-006-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Enfinigy Pro 53006-002-0 czarny | od 467 zł | 14 oferty | ||
Zwilling Enfinigy Pro 53006-005-0 różowy | od 519 zł | 17 oferty | ||
Zwilling Enfinigy Pro 53006-000-0 srebrny | od 476 zł | 15 oferty | ||
Zwilling Enfinigy Pro 53006-006-0 złoty | od 491 zł | 11 oferty |