Mikser Zwilling Enfinigy 53003-001-0 czarny
Zdjęcia 10 |
Zwilling Enfinigy 53003-001-0 czarny srebrny |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwilling 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwilling.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwilling Enfinigy 53003-001-0 czarny
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZWILLING ENFINIGY mikser stojący i smoothie mikser z ostrzem krzyżowym ze | 449 zł |
Zwilling Miksery Enfinigy - 600 W | 435 zł |
Zwilling Enfinigy 53003-001-0 0,55l Butelka | 449 zł |
ZWILLING Blender ZWILLING Enfinigy 53003-001-0 Czarny | 567 zł |
Blender kielichowy Zwilling Enfinigy 53003-001-0 | 710 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Zwilling Enfinigy 53003-001-0
Ceny na Zwilling Enfinigy 53003-001-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Enfinigy 53003-001-0 czarny | od 373 zł | 14 oferty | ||
Zwilling Enfinigy 53003-000-0 srebrny | od 349 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →