Mikser Gastroback Micro Blender 41029 stal nierdzewna
Zdjęcia 6 |
Gastroback Micro Blender 41029 2020 rokshaker |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gastroback 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gastroback.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gastroback Micro Blender 41029 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gastroback 41029 designerska mikroblender do smoothie mikser stojący z 2 k | 395 zł |
Gastroback Design Micro 41029 1l 2 butelki | 399 zł |
Blender kielichowy GASTROBACK 41029 (Sportowy) + 2 bidony w komplecie | 399 zł |
Blender kielichowy 41029 - Gastroback | 429 zł |
Gastroback Design Micro 41029 1l 2 butelki | 399 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →