Mikser Zwilling Enfinigy 53104-900-0 biały
Zdjęcia 23 |
Zwilling Enfinigy 53104-900-0 biały czarny |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwilling 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwilling.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwilling Enfinigy 53104-900-0 biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZWILLING ENFINIGY Mikser nurkowy ze stali nierdzewnej szkło dozujące 600 m | 427 zł |
Blender ręczny, biały - Zwilling | 479 zł |
Zwilling Blender ręczny, biały | 547 zł |
ZWILLING Blender ręczny ZWILLING Enfinigy Biały | 570 zł |
Zwilling, Blender ręczny Enfinigy - Biały ,800 W | 569 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Zwilling Enfinigy 53104-900-0
Ceny na Zwilling Enfinigy 53104-900-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Enfinigy 53104-900-0 biały | od 427 zł | 8 oferty | ||
Zwilling Enfinigy 53104-901-0 czarny | od 450 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →