Mikser Zwilling Enfinigy 53000-001-0 czarny
Zdjęcia 7 |
Zwilling Enfinigy 53000-001-0 czarny srebrny |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwilling 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwilling.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwilling Enfinigy 53000-001-0 czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZWILLING ENFINIGY wysokowydajny mikser stojący 18 litra mikser z ostrzem z | 1 195 zł |
Zwilling Enfinigy 53000-001-0 1,8l | 1 299 zł |
Zwilling blender wysokowydajny czarny | 1 552 zł |
Blender kielichowy Zwilling Enfinigy 53000-001-0 | 1 382 zł |
Zwilling Blender wysokowydajny Zwilling Enfinigy - Czarny | 1 584 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Zwilling Enfinigy 53000-001-0
Ceny na Zwilling Enfinigy 53000-001-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Enfinigy 53000-001-0 czarny | od 1 195 zł | 10 oferty | ||
Zwilling Enfinigy 53000-000-0 srebrny | od 1 214 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →