Mikser Smeg BLC01BLMEU czarny
Zdjęcia 12 |
Smeg BLC01BLMEU biały czarny |
|
Funkcja pauzy.
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg BLC01BLMEU czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blender kielichowy wysokoobrotowy Smeg Czarny (BLC01BLMEU) --- OFICJALNY S | 2 199 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Blender wysokoobrotowy SMEG BLC01BLMEU czarny mat | li | 1 979 zł |
Blender wysokoobrotowy SMEG BLC01BLMEU - (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidual | 1 825 zł |
Smeg Collezione Blender Przezroczysty BLC01BLMEU | 1 909 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości miksera Smeg BLC01BLMEU:
- W zestawie silikonowa szpatułka i szczoteczka do czyszczenia.
Modyfikacje Smeg BLC01BLMEU
Ceny na Smeg BLC01BLMEU |
---|---|---|---|---|
Smeg BLC01WHMEU biały | od 1 825 zł | 6 oferty | ||
Smeg BLC01BLMEU czarny | od 1 825 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →