Zaparzacz Zwilling Enfinigy 53102-501-0 czarny
Zdjęcia 11 |
Zwilling Enfinigy 53102-501-0 biały czarny |
|
10 ustawień programu i 6 poziomów temperatury. Timer i wkładka do herbaty ze zintegrowanym uchwytem do łatwego wyjmowania i tacą ociekową. Stacja bazowa 360° ze zintegrowanym przedziałem kablowym
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwilling 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwilling.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwilling Enfinigy 53102-501-0 czarny
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZWILLING 53102-501-0 czajnik 17 L 1850 W Czarny | 659 zł |
Zwilling Enfinigy 53102-501-0 1.7l 1850w Kettle Przezroczysty | 502 zł |
Czajnik elektryczny z wkładem do herbaty 1.7 Ltr, Czarny - Zwilling | 594 zł |
Zwilling Czajnik do herbaty Zwilling Enfinigy Czarny 1.7 ltr | 499 zł |
Zwilling Enfinigy 53102-501-0 1,7l 1850W Regulacja temperatury | 699 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Zwilling Enfinigy 53102-501-0
Ceny na Zwilling Enfinigy 53102-501-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Enfinigy 53102-500-0 biały | od 501 zł | 15 oferty | ||
Zwilling Enfinigy 53102-501-0 czarny | od 499 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →