Czajnik elektryczny Zwilling Enfinigy Pro 53006-005-0 różowy
Zdjęcia 7 |
Zwilling Enfinigy Pro 53006-005-0 |
|
7 programów do wyboru idealnej temperatury. Otwarcie pokrywy do 70 stopni zapobiega bezpośredniemu kontaktowi z gorącą parą. Filtr antywapienny, częściowo wykonany ze stali nierdzewnej. Wbudowany przewód do łatwego przechowywania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwilling 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwilling.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwilling Enfinigy Pro 53006-005-0 różowy
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elektryczny kocioł do wody Pro plastikowy Róża 15 l EU 1005775 | 561 zł |
Zwilling Enfinigy 53006-005-0 różowe złoto AGDM-CZAJ-ZWLG-010 | 561 zł |
Czajnik Elektryczny Pro 1.5 Ltr, Różowy - Zwilling | 552 zł |
Zwilling Enfinigy Pro 53006-005-0 1,5l 1850W Regulacja temperatury | 649 zł |
Czajnik elektryczny Pro Zwilling Enfinigy - Różowy | 552 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Zwilling Enfinigy Pro 53006-005-0
Ceny na Zwilling Enfinigy Pro 53006-005-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Enfinigy Pro 53006-002-0 czarny | od 474 zł | 14 oferty | ||
Zwilling Enfinigy Pro 53006-005-0 różowy | od 519 zł | 14 oferty | ||
Zwilling Enfinigy Pro 53006-000-0 srebrny | od 452 zł | 13 oferty | ||
Zwilling Enfinigy Pro 53006-006-0 złoty | od 552 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →