Czajnik elektryczny Zwilling Enfinigy 53005-001-0 czarny
Zdjęcia 7 |
Zwilling Enfinigy 53005-001-0 czarny srebrny |
|
Pokrywka otwiera się pod kątem 70°, chroniąc użytkownika przed gorącą parą. Wbudowany zwijacz kabla ułatwia przechowywanie urządzenia. Filtr antywapienny, częściowo wykonany ze stali nierdzewnej.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwilling 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwilling.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwilling Enfinigy 53005-001-0 czarny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zwilling Enfinigy 1008865 Czajnik Elektryczny Czarny 15 L | 299 zł |
Zwilling Czajnik 1,5l Enfinigy, czarny HKZWICZ53005001 | 387 zł |
Zwilling Enfinigy 53005-001-0 1,5l 1850W | 399 zł |
Zwilling Czajnik 1,5l Enfinigy, czarny 107480 | 387 zł |
Czajnik Zwilling 53005-001-0 Czarny | 324 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Zwilling Enfinigy 53005-001-0
Ceny na Zwilling Enfinigy 53005-001-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Enfinigy 53005-001-0 czarny | od 298 zł | 12 oferty | ||
Zwilling Enfinigy 53005-000-0 srebrny | od 288 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →