Czajnik elektryczny Tefal Digital KO851830 1800 W 1.7 l czarny
Zdjęcia 19 |
Tefal Digital KO851830 |
|
Funkcjonalny, niezawodny i stylowy domowy czajnik elektryczny z funkcją podgrzewania wody do zadanej temperatury oraz dużym ukrytym wyświetlaczem LED. Wykonane w eleganckim cylindrycznym korpusie o podwójnych ściankach. Wewnętrzny pojemnik stalowy wykonany jest z wysokostopowej stali nierdzewnej AISI 304 o jakości spożywczej, która jest całkowicie obojętna, bezwonna i w żaden sposób nie wpływa na smak wody.
Zewnętrzna powłoka wykonana z żaroodpornego polipropylenu chroni dłonie użytkownika przed kontaktem z gorącym metalem i zmniejsza poziom hałasu. Czajnik Tefal KO 851 jest wyposażony w ukryty elektryczny element grzejny, który rozwija moc 1800 W. To wystarczy, aby w mniej niż 6 minut zagotować całą roboczą objętość urządzenia (1,7 litra). Sprężynowa pokrywa umożliwia wykonywanie wszystkich manipulacji czajnikiem jedną ręką. Sterowanie elektroniczne umożliwia ograniczenie temperatury podgrzewania do 40, 70, 80, 90 lub 100°C. Ułatwia to prawidłowe zaparzenie każdego rodzaju herbaty lub kawy, przygotowanie jedzenia dla niemowląt oraz żywności zawierającej probiotyki. Niezawodna automatyzacja gwarantuje bezpieczną pracę i długą żywotność.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Kup Tefal Digital KO851830 1800 W 1.7 l czarny
Wszystkie ceny 14 →Tefal Smart & Light Czajnik Elektryczny Cyfrowy 7 Pozycji Czarny KO850810 | 269 zł |
Czajnik elektryczny TEFAL DIGITAL 1,7l KO851830 | 299 zł |
Tefal KO851830 Display Digital AGDM-CZAJ-TEF-037 | 329 zł |
Czajnik TEFAL KO851830 Czarny z regulacją temperatury | 299 zł |
Czajnik TEFAL KO851830 Czarny z regulacją temperatury | 299 zł |